Jak vybrat pleťový krém pro svůj typ pleti

Výběr pleťového krému může být oříšek. Pokud si nejste jistá jaký krém zvolit, čtěte pozorně. 

Na úvod by bylo dobré v rychlosti říci, jaký je rozdíl mezi pleťovým sérem a krémem a jakou úlohu jednotlivé produkty v naší rutině mají plnit. Pleťové sérum bychom měly vždy vybírat podle toho, co aktuálně na své pleti chceme řešit. Chcete předcházet stárnutí a zpomalit ho až 2x? Sáhněte po séru Age Proteom.
Chcete zjemnit viditelnost pórů
Pak pro vás bude skvělá volba sérum s retinolem či AHA kyselinami.
Trápí Vás akné?Pak Vaše pleť jistě ocení Propolis sérum . Pro dehydrovanou pleť s prvními známkami stárnutí je pak skvělá volba například Hyaluronic sérum.

A teď zpět ke krému a jeho důležitosti v naší rutině. Krém působí jako ochranná vrstva a zabraňuje hydrataci, aby unikala z pleti. Pokud tedy chcete, aby byla Vaše pleť v té nejlepší kondici, sérum vždy doplňte krémem. 

Sérum vybíráme vždy dle aktuálních potřeb pleti, krém podle jejího typu.

Typy pleti většinou dělíme do 4 kategorií - suchá, normální, smíšená, mastná. A právě podle tohoto typu pleti vybírejte svůj pleťový krém. Nezapomínejte zohlednit i vnější faktory, jako je například roční období či prostředí v jakém se pohybuji nejčastěji. Naše pleť v létě vyžaduje lehčí textury, v zimě je tomu naopak. Nezapomínejte tedy přizpůsobit výběr pleťového krému i ročnímu období. 

Pokud máte pleť suchou, sáhněte po krému Intensive Hyaluronic či Royal jelly vital cream.

6.   8

 

Je Vaše pleť dehydrovaná? Doplňte vodu krémem Intensive Hyaluronic či Melting Moisturizing Cream.

6.         5.     

 

Pokud máte pleť smíšenou či normální a máte raději spíše hutnější textury krému, sáhněte po krému Melting Moisturizing Cream,

5

.     

Smíšená či mastná pleť preferujete lehké textury, všichni s tímto typem pleti milují lehký a přesto dokonale hydratační krém gel Melting Moisturizing Gel.

3     4

Pokud Vám tento článek nebyl nápomocný, poskytujeme ke každému nákupu ONLINE KONZULTACI zdarma, při které Vám během krátkého online hovoru nastavíme rutinu na míru a poradíme, jak produkty používat, aby z nich Vaše pleť benefitovala na maximum.


Objednat se můžete ZDE.